Čistící sada

Sadu Supagard 365 jsme nakonfigurovali tak, aby obsahovala všechny čisticí a ochranné prostředky, které budete potřebovat, abyste udrželi svůj vůz stále v perfektní kondici.

Více o ochraně

více o profesionální
ochraně laku auta

Ochrana Supagard

365

Tento rychleschnoucí akrylický povlak obsahuje kombinaci konvenčních emulgovaných polymerů, které vytváří na povrchu laku hladkou vrstvu s vysokým leskem. Produkt vydrží s pravidelným vrstvením rok.

pH Neutral Shampoo

Tento vysoce koncentrovaný šampon je efektivní při odstraňování usazenin a špíny z běžného každodenního znečištění na silnicích. Čistí bez zanechání šmouh, zatímco výrazně zlepšuje vzhled a zvyšuje lesk.

Rapid Wax Detailer

Jednoduchou aplikací dodá lesk a chrání před poškrábáním povrchu a tvorbou fleků. Tento produkt obsahuje aktivní mix vzájemně se propojujících polymerů, které vytváří bariéru díky níž se zamezí vrstvení špíny při provozu. Produkt byl vyvinut tak aby díky své lubrikaci a vrstvení zachytil částečky špíny a zadržel je v hadříku z mikrovlákna zatímco výrazně zvyšuje lesk.

Fabric Protector

Nová technologie šetrná k životnímu prostředí přináší produkt na bázi vody. Prostupuje hluboko do vláken textilií, zabraňuje usazování nečistot a chrání před poškozením. Pomáhá zachování textilií na sedadlech a kobercích v autě bez dlouhodobého poskvrnění. Udržuje dlouhodobě původní vzhled.

Glass Cleaner

Vyčistí vysoce znečištěná skla a zrcátka včetně hlubokých usazenin špíny. Nezanechává šmouhy. Sklo je po použití přípravku průzračně čisté a působí hydrofobně.

Tyre&Trim Dressing

Tento nový voděodolný povlak byl navržen tak, aby kromě pneumatik obnovoval původní vzhled všech plastových, PVC, gumových a podobných materiálů na vašem voze.

Wheel Cleaner

Tento přípravek vyčistí i ta nejodolnější znečištění včetně brzdového prachu a hlubokých usazenin ze silnice. Zvyšuje lesk a nemusíte se obávat poškození povrchu laku či pneumatik.